TANEC LETNÍ KRÁLOVNY

Zveme vás v čase dožínek k oslavě letního zrání, první sklizně, plnosti, plodnosti, partnerství a mateřství. Při setkání prozkoumáme archetypy partnerky a matky v tanci, sdílení a meditaci.

Image

Čas a místo

06. 8. 19:00 – 08. 8. 16:00

Ráj pod Ralskem, Srní Potok, 471 24 Mimoň

Náplň:

Setkání žen, tanec, rituály, meditace, jóga, péče, příroda.

Nabízíme i prostor pro tvůrčí ženy podílet se na programu. Místo setkání - Ráj pod Ralskem - nabízí dva sálky pro tanec a meditaci. 

Je možnost si i užít saunu - cena 100 Kč/osoba/natopení. Dále bude součástí možnost nechat se opečovat individuálně - masáž z rukou paní domácí (650 Kč /hod), manikúra (450 Kč), pedikúra (450 Kč), prezentace přírodní kosmetiky Pavly Humpulové Gottwaldové (http://www.p-hcosmetics.com/) a originální módy Petry Fojtové Alter Native (https://www.facebook.com/kazdyjsmeoriginal).

Cena: 2.400 Kč - zahrnuje ubytování, plnou penzi ( vegan/vegetarián) a základní program (zahajovací a uzavírající rituál, sobotní večerní rituál - Tanec Letní královny, Osho meditace (2x během víkendu) a jóga v neděli ráno. Další program dle individuální volby a nabídky.

Moc se na vás těší Aňa Vomáčková, Jiřina Macháčková, Pavla Humpulová Gottwaldová, Petra Fojtová.

 

TANEC AMAZONKY - JARNÍ ROVNODENNOST

Image

Zveme vás v čase jarní rovnodennosti k oslavě probouzející se přírody, rovnováhy, cesty do světla a slunce, k jaru a létu.

Můžete se těšit na setkání žen v tanci, rituály, jógu, pilates, péči a přírodu.

Tématem setkání bude živel ohně, nových začátků, zacílení, autonomie a projevení naší individuální tvořivosti.

Oteviráme prostor pro ženy podílet se na programu formou bloků v rámci základní programové struktury.

Místo setkání - Ráj pod Ralskem - nabízí dva sálky pro tanec a meditaci. 

Dále bude součástí možnost nechat se opečovat individuálně - masáž z rukou paní domácí (650 Kč /hod), manikúra (450 Kč), pedikúra (450 Kč), prezentace přírodní kosmetiky https://www.facebook.com/phnaturalskincare/?ref=page_internal

 

Cena: 2.400 Kč - zahrnuje ubytování, plnou penzi ( vegan/vegetarián) a základní program (zahajovací a uzavírající rituál, sobotní večerní rituál - Tanec Amazonky, Osho meditace (3x během víkendu) a jóga v neděli ráno. Další program dle individuální volby a nabídky 

Pro závaznou registraci na víkendu prosím zašlete přihlášku na e-mail jirina.machackova@seznam.cz (jméno, příjmení, mobil, do předmětu jarní rovnodennost) a zaplatí zálohu 1.000 Kč na účet č.ú. 2500460627/2010, do poznámky pro příjemce jarní rovnodennost a příjmení)

http://www.facebook.com/events/1327823980892762/

 

 

 

Image

 

 

Image

 

 


Image

NovuZrození ženy

14.-17.7.2016

http://www.hozhoni.eu/zz_zeny_v_partnerstvi.html​

 

Image

Cesta ženy je cesta ženské síly, o kterou se může opřít za každých okolností.


Image

 

Image

 

 

 

Image


 

  Image