Podzimní pouť do hloubek a výšin duše s možností kambo ceremonie - 21.10.2021 v Ráji pod Ralskem

Image

21. 10. 17:00 EDT – 24. 10. 10:00 EDT

Ráj pod Ralskem, Srní Potok, 471 24 Mimoň, Česko

Čtyřdenní seminář dvojitého holotropního dýchání. Před vlastním seminářem možnost ceremonie s amazonskou medicínou kambo.

Před seminářem nabízíme možnost absolvovat ceremonii s amazonskou medicínou kambo - informace níže.

Holotropní dýchání ™ je sebezkušenostní metoda metoda osobního rozvoje. Vychází z šamanských tradic a moderní hlubinné a transpersonální psychologie. Metoda je založena na jednoduché dechové technice ​​v kombinaci s evokativní hudbou v bezpečném a podporujícím prostředí. Toto uspořádání umožňuje prožít neobvyklé stavy vědomí, díky nimž můžeme hlouběji porozumět své psychice. Můžeme identifikovat a transformovat kořeny emocionálně náročných situací a psychosomatických problémů, kterým čelíme v každodenním životě . Vstupujeme do kontaktu s transpersonální úrovní naší psychiky a s vlastními schopnostmi vnitřního uzdravování.Registrace a více informací zdehttps://www.ekologie-duse-a-sveta.com/events/podzimni-pout-do-hloubek-a-vysin-duse-s-moznosti-kambo-ceremonie 

Tanec Vědmy - 12.11. - 14.11.2021

Image

Ženské lázně pro tělo a duši - tanec, masáže, meditace, přírodní kosmetika, originální oblečení a úžasné jídlo v krásném kraji kolem Ralska.

Čas a místo

12. 11. 17:00 – 14. 11. 17:00

Ráj pod Ralskem, Srní Potok, 471 24 Mimoň, Česko, , http://www.rajpodralskem

O události

Zveme vás v čase mlh a padajícího listí k setkání uctívajícímu ženské zrání a stárnutí. K setkání, kde budeme hledat spojení s nadosobním  zdrojem moudrosti a vědomého ženství. V rámci víkendu prozkoumáme archetypy zralé matky a babičky  v tanci, sdílení a meditaci.

Program:

pátek 18:00     Kruh otevření - seznámení v kruhu, představení, formulace individuálního záměru setkání navnímání archetypů a živlů. kterým je víkend věnován skrze sdílení a tanec

pátek 21:00.     Cesta do Jeskyně Starších

sobota 7:30      Jóga s prvky zaměřenými na pánevní dno a cvičení L. Mojžíšové

sobota 10:00   přírodní kosmetika Pavly Humpulové Gottwaldové P-H Cosmetics

sobota 17:00   Osho Mahamudra meditace

sobota 20:00  Tanec Vědmy, tanec Země a Vzduchu - rituál propojující nás s moudrou starou ženou a živly země a vzduchu

neděle 8:30    Osho Mahamudra meditace

neděle 14:00     Kruh uzavření - závěrečný rituál

Záměrem víkendu je setkání s archetypem zralé ženy a vědmy v nás a také sebepéče.  Je možnost si užít saunu - cena 100 Kč/osoba/natopení. Dále bude součástí možnost nechat se opečovat individuálně - masáž z rukou paní domácí (650 Kč /hod), manikúra (450 Kč), pedikúra (450 Kč), koupání, bude-li počasí laskavé a procházky v úžasné okolní přírodě.

Cena: 2.400 Kč - zahrnuje ubytování, plnou penzi ( vegan/vegetarián) a program. Ten je koncipován s časovou volností, aby byl prostor i pro individuální sdílení a sebepéči.

Registrace a více informací zde: https://www.ekologie-duse-a-sveta.com/events/tanec-vedmy

Moc se na vás těší Aňa Vomáčková, Jiřina Macháčková, Pavla Humpulová Gottwaldová, Petra Fojtová.

 

 

Studia k tanci či meditaci

Naše dvě studia nabízí příjemnou a klidnou atmosféru pro pořádání rozvojových seminářů, skupinových akcí, meditace či tance. 

Po domluvě je možné tématický seminář zajistit z naší strany (viz proběhlé akce) či poskytnout prostory a ubytování k těmto účelům. 

 

V horním patře je menší půdní prostor se skoseným stropem s užitnou plochou 15m2, který je vhodný ke klidnějším a intimnějším akcím. 

  Image                                                                        

 

V přízemí se nachází velké studio s užitnou plochou 30 m2, které vybízí k tanci a ke všem pohybovým aktivitám.

Image